logo
  1. 0

  Beats Solo3 Wireless On-Ear Headphones

  Yayınevi: Beats

  Beats Solo3 Wireless On-Ear Headphones Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Beats Solo3 Wireless, 40 saate kadar pil ömrüyle her gün kullanabileceğiniz mükemmel bir kulaklıktır. Fast Fuel ile 5 dakikalık şarjla 3 saat müzik dinleyebilirsiniz. Class 1 Bluetooth kablosuz dinleme özgürlüğüyle, ödüllü Beats sesinin keyfini çıkarın. Kulak üzeri, yastıklı kulaklık uçlarını tüm gün rahat edeceğiniz şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz.   Olması G... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Ürün Açıklaması

  Beats Solo3 Wireless On-Ear Headphones Kablosuz Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
  Beats Solo3 Wireless, 40 saate kadar pil ömrüyle her gün kullanabileceğiniz mükemmel bir kulaklıktır. Fast Fuel ile 5 dakikalık şarjla 3 saat müzik dinleyebilirsiniz. Class 1 Bluetooth kablosuz dinleme özgürlüğüyle, ödüllü Beats sesinin keyfini çıkarın. Kulak üzeri, yastıklı kulaklık uçlarını tüm gün rahat edeceğiniz şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
   
  Olması Gerektiği Gibi Kablosuz
  Siz hazırsanız, Solo3 Wireless da hazır. Kulaklığınızı açın ve iPhone’unuza yaklaştırın. Bu kadar basit. Kolayca kurulur ve Apple Watch, iPad ve Mac’inize anında bağlanır. Bluetooth teknolojisi sayesinde Solo3 Wireless, size kablosuz teknolojinin verimliliğiyle müzik dinleme imkanı sunar.
   
  Müziği Hissedin
  Beats Solo3 Wireless kulaklığın kalbinde, ödüllü Beats ses kalitesi vardır. Bu kulaklık, netlik, aralık ve dengeyi en yüksek düzeye çıkaran ince ayarlı akustik özellikleriyle üstün bir çalma deneyimi sunar.
  Konforlu yastıklara sahip kulaklık uçları dışarıdaki sesleri engeller ve sizi içine alacak bir müzik dinleme deneyimi sunar. Böylece, müziği tam olarak duymanız gereken şekilde duyarsınız.
   
  Tüm Gün Dinleyin
  Beats Solo3 Wireless, Apple W1 çipin verimliliği sayesinde 40 saate kadar pil ömrü sağlar. Şarjı bittiğinde beklemek istemiyorsanız, Fast Fuel ile 5 dakikalık hızlı bir şarjla 3 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Entegre kulak üstü kontrolleri ve hüzmeleme özellikli çift mikrofonu, hareket halindeyken gelen aramaları yanıtlamanızı, müzik çalmanızı ve Siri’yi etkinleştirmenizi sağlar.
   
  Kişiselleştirilebilir Konfor
  Beats Solo3 Wireless, çarpıcı stili ve dinamik tasarımıyla klasik Beats çizgisini korur. Kulak üzeri, yastıklı kulaklık uçlarını tüm gün rahat edeceğiniz şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Optimum konfor ve ses kalitesi düşünülerek tasarlandığı için kulağınıza doğal bir şekilde oturur. Dinamik kıvrımları ve döner kulaklık uçları bu kusursuz tasarımı tamamlar.
   
  Not: iCloud hesabı ve macOS Sierra, iOS 10 veya watchOS 3 gerekir.
   
  Teknik Özellikler
  Biçim Faktörü: Kulakta
  Bağlantılar: Bluetooth, Wireless
  Piller: Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon
  Yükseklik: 19,8 cm (7.8 inç)
  Ağırlık: 215 g / 7.58 oz.
   
  Kablosuz dinleme deneyimi için aygıtınıza Class 1 Bluetooth ile bağlanın
  Beats’in çok sevdiğiniz ödüllü ses kalitesi ve tasarımı!
  40 saate kadar pil ömrüyle birden çok gün kullanma imkanı
  Fast Fuel özelliği ile pil düzeyi düşük olduğunda 5 dakika şarjla 3 saat kullanım
  Gündelik kullanım için rahatlık sağlayan ayarlanabilir yumuşak yastıklı kulaklıklar
  Sağlam ve katlanabilir özellikteki şık ve dinamik tasarımıyla her zaman yanınızda
  Çok işlevli kulak üzeri kontrollerle, gelen aramaları yanıtlayın, müziğinizi kontrol edin ve Siri’yi etkinleştirin.
   
  Kutu İçeriği:
  Beats Solo3 Wireless kulaklık
  Taşıma kılıfı
  3,5 mm RemoteTalk kablosu
  Evrensel USB şarj kablosu (USB-A - USB Micro-B)
  Hızlı Başlangıç Kılavuzu
  Garanti Kartı

   

  Özellikler

  Barkod 190198798916

  Katkıda Bulunanlar