logo
  1. 0

  Ayet Ve Hadisler Işığında Gönül Sohbetleri Ali Bulut

  Yazar: Ali Bulut Yayınevi: Çamlıca Basım Yayın

  Baharda yağan yağmur, nasıl kuru otları ve ağaçları yeniden canlandırırsa güzel sözler de insanların ruh ve gönül dünyasını canlandırır, coşturur. Biz de âyet-i kerime, hadis-i şerif ve hikmetli sözlerden oluşan bu eserimizle insanlarımızın gönüllerini canlandırmayı, mâneviyatlarını bir nebze olsun artırmayı hedefliyoruz. Elinizde eser, 20 yılı aşkın bir zamandır çeşitli okullarda, camilerde, dernek ve vakıflarda yaptığımız sohbetleri yeniden gö... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması


  Baharda yağan yağmur, nasıl kuru otları ve ağaçları yeniden canlandırırsa güzel sözler de insanların ruh ve gönül dünyasını canlandırır, coşturur. Biz de âyet-i kerime, hadis-i şerif ve hikmetli sözlerden oluşan bu eserimizle insanlarımızın gönüllerini canlandırmayı, mâneviyatlarını bir nebze olsun artırmayı hedefliyoruz.
  Elinizde eser, 20 yılı aşkın bir zamandır çeşitli okullarda, camilerde, dernek ve vakıflarda yaptığımız sohbetleri yeniden gözden geçirip bir kitap haline getirerek insanlarımızla da paylaşmak, toplumumuza fayda sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
  Alfabetik sıraya göre yazılmış her konuda âyet-i kerime ve hadis-i şeriflerin yanında evliya ve ulemanın hikmetli sözlerinden de istifade edilmiştir.
  Yine her konuda âlimler ve evliyanın başından geçen ibretlik olaylar ve kıssalara yer verilmiştir.

  Özellikler

  Cilt Durumu Ciltsiz
  Basım Tarihi Ocak 2021
  Basım Yeri Türkiye
  Boyutlar 13,00 X 21,00 Cm
  Kağıt Tipi 2. Hamur
  Sayfa Sayısı 348
  Basım Dili Türkçe
  Barkod 9789758646739

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Ali Bulut