logo
  1. 0

  Apex Legends Bloodhound

  Yayınevi: Ea

  Bilinen uzayın sınırlarında Apex Oyununu bulacaksınız - Apex Şampiyonu ünvanı için mücadele eden kanunsuz ve uyumsuzlar takımlarının savaştığı Battle Royal oyunu. Kazan ve Efsane ol. Apex Legends Bloodhound Edition içerik: Efsanevi The Intimidator Bloodhound Giydirmesi Efsanevi Wrath Bringer Prowler Giydirmesi Özel Feeling Impish Flaması  Özel Tormentor Rozeti 1,000 Apex Coin   ÖZELLİKLER  Efsanevi Karakterler Listesi - Her biri kendine has kişil... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Ürün Açıklaması

  Bilinen uzayın sınırlarında Apex Oyununu bulacaksınız - Apex Şampiyonu ünvanı için mücadele eden kanunsuz ve uyumsuzlar takımlarının savaştığı Battle Royal oyunu. Kazan ve Efsane ol.
  Apex Legends Bloodhound Edition içerik:
  Efsanevi The Intimidator Bloodhound Giydirmesi
  Efsanevi Wrath Bringer Prowler Giydirmesi
  Özel Feeling Impish Flaması
   Özel Tormentor Rozeti
  1,000 Apex Coin
   
  ÖZELLİKLER
   Efsanevi Karakterler Listesi - Her biri kendine has kişiliğe, güce ve alması kolay fakat ustalaşması zorlayıcı yeteneklere sahip güçlü Efsanelerin gelişimini yönetin.
   Ekibinizi Kurun - Efsanenizi seçin ve kendine has yeteneklerini diğer oyuncularla biraraya getirip efsanevi ekibiniz oluşturun.
   Stratejik Battle Royale - Yeteneklerinizi ve aklınızı stratejik hamleler için kullanın , ekibinizin gücünü yeni mücadelelere adapte edin.
    Tatlı Ganimetler! - Hemen atlayın gGüçlü silahların, çeşitli eklentilerin ve sizi koruyacak kullanışlı zırhları yağmalayın. Kapışamadan sonra , karakterinizi ve silahlarınızı özelleştirebileceğiniz bol miktarda kozmetik eklentileri toplayın ve savaş sırasında şovunuzu yapabileceğiniz yeni özelliklerin kilidini açın.
   

   

  Özellikler

  Barkod 5030940123908

  Katkıda Bulunanlar