logo
  1. 0

  Allı Ile Fırfırı Oğuz Tansel

  Yazar: Oğuz Tansel Yayınevi: Elips Kitap

  Milli Eğitim Bakanlığınca Türk ve Dünya edebiyatından seçilerek oluşturulan 100 Temel Eser, çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Millî Eğitim Bakanlığının bu çalışmasını, ülkemizdeki okuma oranını arttırmaya ve dilimizin gelişimini sağlamaya yönelik önemli bir çaba olarak görüyoruz. Aynı eserleri okumuş, o eserlerdeki duygu ve düşünce zenginliğini kazanmış bireylerin oluşturacağı bir toplumun daha hoşgörü... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Milli Eğitim Bakanlığınca Türk ve Dünya edebiyatından seçilerek oluşturulan 100 Temel Eser, çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırılmasında önemli bir rol oynamaktadır.
  Millî Eğitim Bakanlığının bu çalışmasını, ülkemizdeki okuma oranını arttırmaya ve dilimizin gelişimini sağlamaya yönelik önemli bir çaba olarak görüyoruz.
  Aynı eserleri okumuş, o eserlerdeki duygu ve düşünce zenginliğini kazanmış bireylerin oluşturacağı bir toplumun daha hoşgörülü ve paylaşımcı olacağını düşünüyoruz.
  İlköğretim seviyesindeki çocuklarımıza bu eserleri okutmayı başarabilirsek okuyan, bilinçli ve gelişmiş bir toplum olma yolunda ilk adımı atmış olacağız.
   
  (Tanıtım Bülteninden)
   

   

  Özellikler

  Basım Dili Türkçe
  Hazırlayan Oğuz Tansel
  Sayfa Sayısı 17
  Kapak Türü Karton Kapak
  Kağıt Türü Kuşe
  Basım Tarihi Kasım 2015
  Basım Yeri Türkiye
  En / Boy 21,00 / 24,00 Cm.
  Cilt Durumu Ciltsiz
  Boyutlar 24,00 X 21,00 Cm
  Kağıt Tipi Kuşe
  İlk Baskı Yılı 2012
  Dil Türkçe
  Hamur Tipi Kuşe
  Ebat 24 X 21
  Barkod 9786051211428

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Oğuz Tansel