logo
  1. 0

  Activex Islak Mendil 15Li - 3 Paket Aktif

  Yayınevi: Activex

  Kullanmadan önce etiketi ve prospektüsünü mutlaka okuyunuz. Çocuklar yetişkin gözetiminde kullanmalıdır. İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için, kullanım talimatına uyunuz. Gözlerle temasından kaçının. Üreticinin önerilerini okuyup takip edin. Orijinal ambalajında kuru ve serin bir yerde depolayın. Direkt güneş ışınları dahil ışıktan koruyun.    Göze doğrudan temastan sakının. Gözle temas halinde, kontak lens varsa gözleri yıkamadan... Devamnı Oku
  Tüm Siparişlerde Kargo Bedava Stokta Yok.

  Benzer Ürünler

  Ürün Açıklaması

  Kullanmadan önce etiketi ve prospektüsünü mutlaka okuyunuz. Çocuklar yetişkin gözetiminde kullanmalıdır. İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için, kullanım talimatına uyunuz. Gözlerle temasından kaçının. Üreticinin önerilerini okuyup takip edin.
  Orijinal ambalajında kuru ve serin bir yerde depolayın. Direkt güneş ışınları dahil ışıktan koruyun.    Göze doğrudan temastan sakının. Gözle temas halinde, kontak lens varsa gözleri yıkamadan önce çıkarılmalıdır. Göz kapaklarını aralayarak gözleri hemen bol suyla yıkayın. Herhangi bir rahatsızlığın devamı halinde doktora başvurun.
   
  Aktif Madde: Alkyl (C12-C14) dimethylbenzylammonium chloride (ADBAC (C12-C14)) (ADBAC (C12-C14)).
  Yardımcı Maddeler: Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, C 12-15 Pareth 12, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid ile %100’e tamamlanır.

   

  Özellikler

  Barkod 8690506505066

  Katkıda Bulunanlar